fbpx

Usuwanie zapachu

Usuwanie zapachu z dywanów dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Oferowana usługa usuwania nieprzyjemnych zapachów przez https://wyprany-dywan.pl sprawdzi się w przypadku dywanów zanieczyszczonych wymiocinami, resztkami jedzenia, moczem czy odchodami. To częsty problem z dywanami w domach z małymi dziećmi czy zwierzętami, które dopiero uczą się “treningu czystości” lub niedomagają ze starości.

Usuwanie zapachu na własną rękę przez klientów często kończy się uszkodzeniem dywanu, gdyż środki chemiczne bywają żrące, potrafią odbarwić kolor, ale także poważnie uszkodzić włosie. Z kolei stosowanie wszelkich neutralizatorów nie sprawdza się na dłuższą metę – przeważnie zapach po jakimś czasie wraca, a nawet bywa spotęgowany. Wiele osób ma problem również z wysuszeniem dywanu w warunkach domowych, co z kolei może spowodować kolejne problemy z zapachem wilgoci. Takie rozwiązania lepiej sprawdzają się na powierzchni takiej jak posadzka, natomiast w przypadku dywanów pojawia się duże ryzyko uszkodzenia. Wypranie dywanu przy użyciu zwykłych środków nie gwarantuje pozbycia się zapachu, prędzej jedynie chwilowo go zamaskuje. Zwykłe pranie maszynowe również nie wystarczy w takiej sytuacji.

Profesjonalna usługa zaczyna się od usunięcia lub wypłukania źródła zapachu. Kolejnym krokiem jest długotrwała kąpiel przy użyciu specjalnie dobranych preparatów zarówno do materiału jak i źródła zabrudzenia. Dzięki reakcji, która zajdzie podczas kąpieli, proces rozwoju grzybów czy bakterii, a także fermentacji zostaje przerwany. Ostatnim krokiem jest suszenie. Najlepszym rozwiązaniem jest dostarczyć dywan do pralni od razu po zauważeniu zabrudzenia, jednak nawet starsze plamy mogą zostać usunięte wraz z nieprzyjemnym zapachem.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.