fbpx
Zamów pranie

Obszywanie dywanów

Obszywanie dywanów dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Kupując dywan widzimy, że wszystkie jego boki są zakończone obszyciem, czasami frędzlami.

Jednak z czasem każdy dywan ulega zabrudzeniom, strzępieniom, a czasem nawet pojawiają się w nim ubytki w postaci dziur lub przetarć. W takiej sytuacji dywan należy naprawić.

Dogłębne pranie i obszywanie dywanów

Pierwszą czynnością jest jego dokładne upranie, ponieważ dzięki odpowiednim środkom piorącym zostanie uwydatniony oryginalny kolor, co z kolei sprawi, że w momencie naprawy będzie można dobrać odpowiednią barwę przędzy.
Następnie, po całkowitym wysuszeniu dywanu można przystąpić do jego obszycia lub naprawienia uszkodzenia, umiejętnie dobierając kolory do widocznego wzoru. Cały proces prania, suszenia i naprawiania lub obszywania dywanów nadzorowany i wykonywany jest przez doświadczonych pracowników.
Nasza firma Profesjonalna pralnia dywanów – wyprany-dywan oferuje również inne usługi w zakresie prania i czyszczenia dywanów.

Do prania dywanów, chodników i wykładzin używamy profesjonalnych i nowoczesnych maszyn. To samo dotyczy środków piorących. Za ich pomocą likwidujemy wszelkie zabrudzenia i plamy, nadajemy dywanom nowy wymiar w postaci wyrazistych wzorów i kolorów, a także pozbawiamy dywany alergenów i roztoczy.

ORDER FORM

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Name *

Address *

Phone Number *

E-mail *

Pick-Up Date

Pick Up Time

Delivery Date

Delivery Time

Preferred Laundry Detergent
TideGainAll Free & ClearI Will Provide

Bleach Whites
YesNo

Laundry Bag Needed?
YesNo
Line Dry Items Included (Limit 5 Items)

Special Instructions *