fbpx

Rybnik

Punkty odbioru dywanów w miejscowości Rybnik Wieniawskiego 1 oraz  Boguszowice Osiedle Południe 37 Zakład Krawiecki Irena. Skorzystaj z Oferty jaką przygotowała dla Ciebie, nasza pralnia specjalizująca się w czyszczeniu, praniu dywanów telefon 510 510 234. Transport gratis !!

Punkt odbioru ( czynne 9 -16)

Zastanawiasz się nad metodami czyszczenia dywanów? Sprawdź nas!

Usługa Podstawowa

Pranie dywanów – “Na wskroś” w kąpieli wodnej
(trzepanie mechaniczne, odkurzanie, pranie, szorowanie, wirowanie w wirówce, suszenie)

Pranie dywanów z krótkim włosem
19,00 zł/m2
Pranie dywanów z długim włosem (typu shaggy) 20,00 zł/m2
Transport – zamówienie powyżej 100 zł GRATIS
Transport – Minimalny koszt usługi z transportem (Łączna ilość dywanów nie przekraczająca 5,2 m2) 99 zł

 Usługi dodatkowe

Eliminacja roztoczy
(polecana osobom cierpiącym na alergię lub astmę)
5,00 zł/m2
Impregnacja
(przeciwdziała zabrudzaniu wykładziny, ułatwia późniejsze jej wyczyszczenie)

5,00 zł/m2

Usuwanie sierści, włosów
(usługa ręczna, przy pomocy specjalnych zbieraków)

2,00 zł/m2

Usuwanie zapachu
(profesjonalne i skuteczne pozbycie się prawie każdego nieprzyjemnego zapachu)

8,00 zł/m2

Ozonowanie
(polecane w przypadku dywanów, które zostały narażone na zabrudzenia organiczne)

8,00 zł/m2

Obszywanie/przycinanie dywanów
(usługa możliwa wyłącznie po wcześniejszym praniu!)

15,00 zł/mb

Usługa specjalna

Pranie dywanów orientalnych i ręcznie wiązanych
(Nepal, Afganistan, Maroco, Pakistan, Tybet, itp.)
50,00 zł/m2

Ślady, plamy i innego typu brudy na dywanie to rzecz z którą najprawdopodobniej każdy z nas się zmierzył lub na pewno zmierzy w przyszłości. Mieszkanie, które jest pełne życia, a nie tylko traktowane do spania musi się liczyć z konsekwencjami, które będzie musiał ponieść właściciel. Jakimi? Na pewno mającymi związek z brudem na np. dywanach.

Pamiętaj o systematycznym czyszczeniu dywanu! Wyprany-dywan.pl może pomóc Tobie w tym!

Zależy Tobie na tym, aby dywan był czysty i pięknie się prezentował? Zdecydowanie najważniejszym elementem jest systematyczne odkurzanie. Nasze dywany zaleca się odkurzać mniej więcej 2 razy w tygodniu, ale dbać musimy o co najmniej jedno odkurzanie jeżeli już na prawdę nie mamy czasu na cokolwiek. Oczywiście nie jest to normą, ponieważ wszystko zależy od tego, ile osób mieszka w danym mieszkaniu, albo po prostu jak dużo w takim miejscu przebywają. W przypadku kiedy mamy dziecko lub jakieś zwierzę, które na dywanie zostawia sierść, częstotliwość sprzątania powinniśmy proporcjonalnie do wymogów zmodyfikować.

W przypadku kiedy pojawi się jakaś plama, ważna jest szybkość działania. Nasza firma potrafi działać szybko i sprawnie!

Pomyślmy, co się stanie jeżeli przytrafi się nam wypadek i kawa, wino czy inny trunek spadnie nam na dywan? Czas w takim przypadku odgrywa bardzo ważną rolę. Nie zostawiajmy niczego na później bo plama wsiąknie we włókna i zaschnie. Należy pamiętać, że usunięcie kawałków pożywienia i wytarcie dywanu szmatką to za może być zdecydowanie za mało, by plama została zlikwidowana. W przypadku wylania płynu natychmiast należy go odciągnąć. W takim przypadku może to być najlepiej papierowy ręcznik. Różnego rodzaju środki oczyszczające są czasami ryzykowne w zależności od rodzaju dywanu jaki posiadamy, dlatego polecamy to zlecić firmie https://wyprany-dywan.pl takiej jak nasza.

Na co zwracać uwagę czyszcząc dywan w domowych warunkach? Na pewno na wilgotno, ale nie na mokro!

W sytuacji kiedy dywan staramy się czyścić na mokro, przy użyciu np. odplamiacza powinniśmy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, takich jak:
– ilość wody użytej podczas czyszczenia musimy ograniczyć do minimum ,a dywan czyścimy pianą, nie wodą! Starajmy się nie przemoczyć dywanu, bo sfilcujemy go! Po zakończeniu prania czy usuwania plamy nadmiar wilgoci, piany, wody, musimy odsączyć. Nie zapominajmy o tym, ze jeżeli zastosowaliśmy odplamiacz, musimy dokładnie go wypłukać wodą. Ostry środek może doprowadzić do wybielenia koloru.

Środki chemiczne należy tylko odpowiednio dobrać. Nie wiesz jak się zabrać za czyszczenie i jesteś z Rybnika to zadzwoń!

Pranie dywanu od czasu do czasu to rzecz święta i bardzo zaniedbywana często przez ludzi. Jeśli mamy czas i zależy nam na oszczędnościach, możemy to zrobić we własnym zakresie, ale zlecając to firmie zajmującej się tym na co dzień na pewno możemy zyskać lepszą jakość. Firma taka jak nasza zapewnia transport gratis! Przyjedziemy i odwieziemy dywan od i do Twojego domu! Działamy w wielu regionach (jakich? sprawdź na naszej stronie internetowej). Pragniemy z klientami współpracować długoterminowo dlatego też ceny za nasze usługi nie są wygórowane.

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.