fbpx

usuwanie włosów

Usuwanie włosów dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Usuwanie włosów z dywanu – zabezpieczenie włókien i estetyka.

Posiadanie zwierząt takich jak psy, koty, czy króliki wiąże się z zostawianiem przez nie sierści na dywanie. Nie dość, że nie wygląda to estetycznie, to jeszcze dla wielu osób jest źródłem alergii, a także źle wpływa na strukturę dywanu, czyli jego runo. Usuwanie włosów przez profesjonalną firmę to nie fanaberia ekscentryków, a troska o zdrowie całej rodziny i estetykę w naszym domu.

Usuwanie włosów metodą na sucho – skuteczna ochrona przed rozmnażaniem się roztoczy

Dywan ma włóknistą strukturę w którą łatwo wnikają zabrudzenia. Jeśli chodzi o włosy, to są dość trudne do usunięcia odkurzaczem, gdyż albo nie ma odpowiedniego ssania by je usunąć, albo przy okazji osłabia się strukturę dywanów. Najlepsze jest zatem czyszczenie ręczne na sucho, przy pomocy specjalnych zbieraków wykonanych ze stali kwasoodpornej, które pozwalają zebrać włosy i sierść, nie niszcząc struktury dywanu. Zamówienie okresowych usług firmy, która dysponuje takim sprzętem nie jest jakimś horrendalnym wydatkiem, a korzyści są znacznie większe niż koszty. Mamy nie tylko dywan wolny od zanieczyszczeń w postaci włosów i sierści, ale również pozbywamy się roztoczy, dla których to idealne środowisko. Zatem prosta usługa świadczona przez https://wyprany-dywan.pl pozwala nam zadbać kompleksowo o dywan i o zdrowie.

Posiadanie długowłosego psa czy kota nie musi zatem wiązać się z problemem sierści gromadzącej się we włóknach dywanu. Warto zaufać specjalistom i skorzystać z usługi usuwania włosów z dywanu czy wykładziny. Zdrowsza atmosfera w domu będzie również dla naszego pupila.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.