fbpx

Pranie dywanów Wodzisław Śląski

Punkty odbioru dywanów w miejscowości Wodzisław Śląski ul.26 Marca 18B Zakład Krawiecki Irena. Skorzystaj z Oferty jaką przygotowała dla Ciebie, nasza pralnia specjalizująca się w czyszczeniu, praniu dywanów telefon 510 510 234. Transport gratis !!

Pranie dywanów Wodzisław Śląski

Usługa Podstawowa

Pranie dywanów – “Na wskroś” w kąpieli wodnej
(trzepanie mechaniczne, odkurzanie, pranie, szorowanie, wirowanie w wirówce, suszenie)

Pranie dywanów z krótkim włosem
19,00 zł/m2
Pranie dywanów z długim włosem (typu shaggy) 20,00 zł/m2
Transport – zamówienie powyżej 100 zł GRATIS
Transport – Minimalny koszt usługi z transportem (Łączna ilość dywanów nie przekraczająca 5,2 m2) 99 zł

 Usługi dodatkowe

Eliminacja roztoczy
(polecana osobom cierpiącym na alergię lub astmę)
5,00 zł/m2
Impregnacja
(przeciwdziała zabrudzaniu wykładziny, ułatwia późniejsze jej wyczyszczenie)

5,00 zł/m2

Usuwanie sierści, włosów
(usługa ręczna, przy pomocy specjalnych zbieraków)

2,00 zł/m2

Usuwanie zapachu
(profesjonalne i skuteczne pozbycie się prawie każdego nieprzyjemnego zapachu)

8,00 zł/m2

Ozonowanie
(polecane w przypadku dywanów, które zostały narażone na zabrudzenia organiczne)

8,00 zł/m2

Obszywanie/przycinanie dywanów
(usługa możliwa wyłącznie po wcześniejszym praniu!)

15,00 zł/mb

Usługa specjalna

Pranie dywanów orientalnych i ręcznie wiązanych
(Nepal, Afganistan, Maroco, Pakistan, Tybet, itp.)
50,00 zł/m2

Systematyczne dbanie i pielęgnacja dywanu.

Pragniecie Państwo utrzymywać swoje dywany na najwyższym poziomie jak to tylko możliwe? Będzie do tego potrzebna systematyczna pielęgnacja, którą warto zlecić naszej firmie. Po pierwsze dany dywan musi być systematycznie odkurzany jako pierwszy etap właściwej pielęgnacji. Cotygodniowe sobotnie porządki w naszym kraju popularne są wśród polaków, ale dywan w zależności od tego w jakich warunkach się znajduje czasami potrzebuje nawet dwukrotnego odkurzania na tydzień. Zapobiegać w ten sposób możemy trwałych zniszczeń dywanów, ponieważ pierwotna struktura dywanu nie zostanie naruszona. Firmy takie jak nasza gwarantują skuteczną pomoc w utrzymaniu Państwa dywanu na wysokim poziomie. Zapewniamy transport dywanu w cenie usługi.

               

Pranie i czyszczenie dywanów.

Natomiast kwestia prania dywanów jest już trochę odmienna w porównaniu do odkurzania. Prać dywan należy co najmniej raz w roku lub w momencie gdy po prostu sytuacja tego wymaga, ponieważ jakaś większa plama pojawiła się przez nieostrożność, rozlanie jakiegoś płynu itp. Nie zaleca się częstego prania, ponieważ struktura dywanu, włókna tworzące go, mogą zostać uszkodzone. Jeżeli boicie się Państwo stosować przy pielęgnacji różnego rodzaju specyfików, to najlepszym wyborem będzie zlecenie prania/czyszczenia dywanu specjalistą z branży. Nasza firma wie jak podejść do każdego dywanu, co zrobić aby nie uszkodzić go, nie odbarwić, przemoczyć czy zniszczyć włókien. Pranie może odbywać się na dwa sposoby – na sucho i na mokro, nasza firma doskonale wie jak podejść do danego problemu. Czasami jest lepiej zlecić taką usługę prania dywanów specjaliście, aby nie zrobić większego problemu z dywanem niż ten który jest aktualnie teraz.

Pralnia dywanów.

Z usług pralni dywanów poleca się korzystać co najmniej raz w roku kalendarzowym. Profesjonalne firmy czyszczące dywany mogą się pochwalić sprzętem i narzędziami odpowiednimi do wykonania nawet najtrudniejszego zlecenia związanego z wyczyszczeniem danego dywanu. Jeżeli nigdy nie próbowaliście Państwo usług takiej pralni, to proszę się przekonać na własne oczy, że dywan wróci do Państwa wyglądając tak samo jak przy zakupie ze sklepu.

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.