fbpx

Ręczne pranie dywanów

Usługa ręcznego prania dywanów orientalnych  dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Dywany orientalne pochodzące z takich krajów jak Nepal, Afganistan, Maroko, Pakistan czy Tybet są tkane lub plecione w ręczny sposób. Ze względu na delikatne materiały z których są wykonane, często jest to wełna lub jedwab, zwykłe pranie maszynowe może je uszkodzić. Do takich dywanów polecane jest przez firmę https://wyprany-dywan.pl delikatne pranie ręczne, które usuwa wszelkie nagromadzone zabrudzenia.

Wiele osób obawia się również ryzyka zniszczenia dywanu ze względu na jego wysoki koszt i chociaż usługa ręcznego prania jest droższa, pozwala na zachowanie czystości bez ryzyka uszkodzenia struktury dywanu. Oferowana usługa prania perską metodą obejmuje dobranie specjalnych preparatów do typu włosia, dokładne odkurzenie, umycie i wyczesanie go, a następnie wysuszenie.

Ręczne pranie dywanów pozwala na zachowanie kolorów, a dzięki odpowiedniej impregnacji poprawia również stan wizualny i przedłuża jego żywotność. Osoby, które wykonują tę usługę zostały specjalnie przeszkolone i używają jedynie bezpiecznych i dobranych indywidualnie do materiału preparatów. Odpowiednie umycie dywanu wykonanego ręcznie zapewnia najlepsze efekty przy jednoczesnym zachowaniu jego wyglądu.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.