fbpx

Ręczne pranie dywanów

Usługa ręcznego prania dywanów orientalnych  dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Dywany orientalne pochodzące z takich krajów jak Nepal, Afganistan, Maroko, Pakistan czy Tybet są tkane lub plecione w ręczny sposób. Ze względu na delikatne materiały z których są wykonane, często jest to wełna lub jedwab, zwykłe pranie maszynowe może je uszkodzić. Do takich dywanów polecane jest przez firmę https://wyprany-dywan.pl delikatne pranie ręczne, które usuwa wszelkie nagromadzone zabrudzenia.

Wiele osób obawia się również ryzyka zniszczenia dywanu ze względu na jego wysoki koszt i chociaż usługa ręcznego prania jest droższa, pozwala na zachowanie czystości bez ryzyka uszkodzenia struktury dywanu. Oferowana usługa prania perską metodą obejmuje dobranie specjalnych preparatów do typu włosia, dokładne odkurzenie, umycie i wyczesanie go, a następnie wysuszenie.

Ręczne pranie dywanów pozwala na zachowanie kolorów, a dzięki odpowiedniej impregnacji poprawia również stan wizualny i przedłuża jego żywotność. Osoby, które wykonują tę usługę zostały specjalnie przeszkolone i używają jedynie bezpiecznych i dobranych indywidualnie do materiału preparatów. Odpowiednie umycie dywanu wykonanego ręcznie zapewnia najlepsze efekty przy jednoczesnym zachowaniu jego wyglądu.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

ORDER FORM

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]