fbpx
Zamów pranie

Eliminacja roztoczy

Roztocza i ich eliminacja z dywanów orientalnych  dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Eliminacja roztoczy jest trudna i uciążliwa. Odchody roztoczy kurzu domowego to alergen, który jest jednym z najsilniej uczulających.
Warunki, panujące w naszych sypialniach to doskonałe miejsce dla rozwoju roztoczy.

Właściwa temperatura dla roztoczy to 25 stopni, olbrzymia wilgotność względna i bogaty dostęp do łuszczącego się w trakcie snu naskórka sprawiają, iż chmary roztoczy bardzo często rozwijają się w pościeli i materacach. Biorąc pod uwagę powyższe informacje oraz fakt, iż to w łóżku spędzamy zazwyczaj około 1/3 doby, sypialnia jest miejscem podwyższonego ryzyka, od którego należy zacząć walkę z roztoczami kurzu domowego. Kolejnym miejscem, w którym roztocza czują się jak w domu są podłogi pokryte dywanami. Istnieją naturalne metody na pozbycie się roztoczy. Stosowanie wysokich, bądź niskich temperatur zabija roztocza. Zimą wystarczy wystawić pościel na balkon i pozwolić naturze działać. Dziecięce maskotki lub drobne przedmioty można schować do zamrażalnika. Jeśli chodzi o zastosowanie wysokiej temperatury sprawdza się na przykład prasowanie pościeli, bądź materaca. Świetnie sprawdza się również odkurzacz parowy.

W przypadku alergików batalia z roztoczami powinna być prowadzona na wielu płaszczyznach równocześnie. Sposobem na szybką ulgę może być mechaniczna eliminacja roztoczy oraz ich odchodów poprzez trzepanie materacy oraz pościeli specjalistycznymi urządzeniami albo zastosowanie preparatów neutralizujących alergeny ukryte w odchodach roztoczy. Jest wiele firm i portali, które świadczą profesjonalne usługi i porady. Na stronie https://wyprany-dywan.pl/dodatkowe-uslugi/ można jeszcze lepiej zgłębić zagadnienie usuwania roztoczy i w razie potrzeby skorzystać z usług specjalistów.

Warto zapoznać się z tym tematem szerzej, ponieważ alergeny bardzo niekorzystnie wpływają na zdrowie i trzeba dbać, aby pozbywać się ich jak najszybciej.

ORDER FORM

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Name *

Address *

Phone Number *

E-mail *

Pick-Up Date

Pick Up Time

Delivery Date

Delivery Time

Preferred Laundry Detergent
TideGainAll Free & ClearI Will Provide

Bleach Whites
YesNo

Laundry Bag Needed?
YesNo
Line Dry Items Included (Limit 5 Items)

Special Instructions *