fbpx

Rydułtowy

Punkt odbioru dywanu w miejscowości Rydułtowy. Skorzystaj z Oferty jaką przygotowała dla Ciebie, nasza pralnia specjalizująca się w czyszczeniu, praniu dywanów telefon 510 510 234. Transport gratis !!

Dla jednych cotygodniowe odkurzanie powierzchni podłogowych jest podstawowym elementem porządków jakie prowadzimy w swoim miejscu zamieszkania, dla innych jeszcze częstsze jak i rzadsze podchodzenie do sprzątania, wszyscy jesteśmy różni. Pamiętajmy jednak o tym, że odkurzacz nie przedostanie się do zanieczyszczeń gromadzących się między włosiem, gdzie kumuluje się znaczna ilość różnego rodzaju niechcianych brudów. Na pierwszy rzut oka może się nam wydawać, że dywan jest czysty, ale to nie prawda! Pranie dywanu, najlepiej profesjonalnymi narzędziami, którymi dysponuje nasza firma wyprany-dywan.pl umożliwi Państwu wyeliminowanie wszystkiego co zbędne w danym dywanie.

Pranie wydłuża żywotność naszych dywanów, nie skracajmy jej!

Dywan to element wystroju domu, który gromadzi najwięcej zanieczyszczeń. Pranie dywanów i wykładzin to powinien być priorytetowy etap w domowym sprzątaniu. Czystość i świeżość nie dość, że wyeliminuje przykre zapachy to poprawi poczucie komfortu psychicznego wszystkich domowników. Tak jak wspomnieliśmy w nagłówku, dbanie o dywan poprawia żywotność, ale i jakość wyglądu utrzymuje się dłużej w porównaniu do dywanów nie zadbanych.

Co zyskamy, oddając dywan do pralni?

Proszę nam uwierzyć, ale bardzo dużo rzeczy zanieczyszczenia nasze dywany czy wykładziny. Przede wszystkim w pierwszej kolejności należy wymienić roztocza, gdzie ich odchody są silnymi alergenami, wywołującymi uczulenia u alergików. Następnie mamy bakterie, wirusy, a nawet pleśń i grzyby źle wpływające na stan zdrowie ludzi. Sierść i naskórek zwierząt, również posiadające właściwości uczulające. Resztki i pozostałości jedzenia to pierwszy etap powstania pleśni. Absolutnie nie mamy zamiaru Państwa zastraszać, a tylko uświadamiać co dzieje się z naszymi dywanami. Nasza firma działa na tyle komfortowo, że gwarantuje transport gratis w cenie czyszczenia dywanu. Klient nie musi się praktycznie niczym przejmować.

ORDER FORM

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]