fbpx

Ozonowanie dywanów

Ozonowanie dywanów dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Codziennie jesteśmy narażeni na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Cierpimy na różnego rodzaju podrażnienia, wywołane zmianami alergicznymi. Ich natura i źródło mogą być różne, zwykle jednak ich przykre efekty są wzmacniane przez obecność szkodliwych mikroorganizmów w naszych domach. Tradycyjne metody sprzątania często są w tym przypadku nieskuteczne. Z kolei stosowanie silnych środków chemicznych może dodatkowo podrażniać i pogłębiać objawy alergiczne. Dlatego warto sięgnąć po bardziej naturalne i sprawdzone rozwiązania.

Ozon jest silnym utleniaczem. Dzięki temu skutecznie usuwa grzyby domowe oraz ich formy przetrwalnikowe. Zwalcza też różne gatunki pleśni, roztocza, bakterie i wirusy oraz inne żywe organizmy. Dodatkowo usuwa przykre i uciążliwe zapachy. Dzięki temu ozonowanie to doskonale skuteczna i perfekcyjna metoda dezynfekcji. Nie stosuje się w niej żadnych preparatów chemicznych. Jedynym elementem jest ozon, który wykazuje właściwości biobójcze już przy niewielkich stężeniach.

Ozonowanie dywanów to zabieg zalecany przez https://wyprany-dywan.pl zwłaszcza w przypadkach zabrudzeń pochodzenia organicznego, przykładowo pleśni, grzybów, wymiocin, moczu, potu a także odoru papierosowego oraz zapachu po zwierzęcego.

Warto zaufać w tej kwestii specjalistom i powierzyć im ozonowanie swojego dywanu. Zastosowanie specjalistycznego sprzętu zapewni upragniony efekt. Specjalny generator ozonu połączony z komorą, w której umieszczany jest dywan gwarantują usunięcie przykrych, nieprzyjemnych zapachów oraz wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii. W wyniku tego procesu usunięte zostają również alergeny, takie jak roztocza, pyłki i inne mikroorganizmy. Dodatkowo specjaliści dobiorą parametry zabiegu w taki sposób, aby w żaden sposób nie naruszyć struktury dywanu. Podpowiedzą również jak często należy powtarzać ozonowanie, aby móc cieszyć się jak najdłużej jego korzystnymi efektami.

Tego typu zabiegi pozwolą nam uchronić się przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów i alergenów. Pomoże nam to zachować zdrowie i uchroni przed alergią.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.