fbpx

Impregnacja dywanów

Impregnacja dywanów dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Impregnacja uchroni dywan przed zabrudzeniem

Wnikanie plam w dywan jest dużym problemem, konieczne jest wtedy chemiczne czyszczenie. Jednak można uchronić przynajmniej częściowo dywan przed wnikaniem w jego włókna zabrudzeń.

Dlaczego impregnacja dywanów jest tak ważna?

Impregnacja dywanów wykonywana jest przez renomowanych producentów. Niemniej jednak po jakimś czasie warstwa ochronna na dywanie ulega starciu i potrzeba ponownego jej nałożenia. Sytuacja jest analogiczna do drewnianych podług, które trzeba co jakiś czas cyklinować i impregnować, aby zachowały swój blask na wiele lat. Podobnie dywany i wykładziny potrzebują okresowej renowacji, o której warto pamiętać, gdyż jest ona takim samym wzmocnieniem dla dywanów, jak impregnacja dla podług. Dywan nie tylko zachowuje swój fabryczny kolor, ale również mniej wnikają w niego zanieczyszczenia, a gdy się pojawią nie dostają się wgłąb włókien, tym samym nie tylko łatwiej taki dywan wyczyścić, ale również w jego strukturze nie rozwijają się dodatkowe bakterie i grzyby.

Fluorochemiczna impregnacja dywanów – daj tkaninie “drugi oddech”

Stosowanie fluorochemicznej impregnacji dywanów pozwala odświeżyć jej wygląd, a także wprowadzić fluor wgłąb włókien, które chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń. Właściwości wzmacniające fluoru są powszechnie znane. Jednak nie każdy wie, że również tkaninie dywanowej fluor może podarować świeżość i zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami.

Regularna impregnacja dywanów może znacząco przedłużyć jego żywotność, a na pewno ułatwić jego odkurzanie i czyszczenie z ewentualnych zabrudzeń. Dlatego polecam usługi https://wyprany-dywan.pl .Ponadto dzięki takiemu zabiegowi mamy w domu zdrowszą atmosferę. Warto zapewnić dywanom optymalną ochronę.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.