fbpx

Usuwanie sierści z dywanu

Profesjonalne usuwanie sierści z dywanu dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Psy i koty spędzają wiele czasu leżąc na dywanach i wykładzinach, przez co często zostawiają na nich spore ilości sierści oraz włosów. Niestety bieżące odkurzanie oraz zwykłe pranie dywanów nie zawsze je usuwa. Często włosy dosłownie “wbijają” się w strukturę dywanu czy wykładziny i nie są proste do zebrania za pomocą ogólnie dostępnych środków, a wykonywanie ręcznie takiej żmudnej pracy jest dosyć kłopotliwe dla wielu osób.

Usługa usuwania sierści z dywanu jest dodatkową opcją w https://wyprany-dywan.pl , która dokupowana jest do standardowego prania dywanu. Jest polecana dla osób, które mają małe dzieci, raczkujące po mieszkaniu oraz dla osób uczulonych na psy i koty. Chociaż w przebiegu alergii na zwierzęta sama sierść właściwie nie uczula, przenosi się na niej naskórek i ślina, a właściwie białko w nich zawarte, które jest silnym alergenem podrażniającym drogi oddechowe i wywołującym pokrzywkę czy podrażnienie spojówek. Nawet niewielka ilość sierści z resztkami śliny oraz starego naskórka powoduje pogorszenie samopoczucia alergika.

Zazwyczaj domowe odkurzacze usuwają jedynie górną warstwę sierści, podczas gdy w głębi dywanu jest ich więcej. Niektóre odkurzacze w ogóle nie posiadają szczotek do usuwania sierści, które zbierają jej trochę więcej, ale nadal tylko z wierzchniej warstwy.

Profesjonalne czyszczenie pozwala na dogłębne pozbycie się brudu i kurzu, zaś dzięki usłudze usunięcia sierści pozbywamy się alergenów, ale często też po prostu nieestetycznego wyglądu. Usuwanie sierści z dywanu polega na dokładnym i ręcznym wyciąganiu sierści oraz włosów przy pomocy specjalnych zbieraków, dzięki czemu mamy pewność, że dywan zostanie dogłębnie oczyszczony.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

ORDER FORM

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]