fbpx

Usuwanie sierści z dywanu

Profesjonalne usuwanie sierści z dywanu dla klientów na terenie całego Województwa śląskiego. Zapewniamy transport darmowy 510 510 234.

Psy i koty spędzają wiele czasu leżąc na dywanach i wykładzinach, przez co często zostawiają na nich spore ilości sierści oraz włosów. Niestety bieżące odkurzanie oraz zwykłe pranie dywanów nie zawsze je usuwa. Często włosy dosłownie “wbijają” się w strukturę dywanu czy wykładziny i nie są proste do zebrania za pomocą ogólnie dostępnych środków, a wykonywanie ręcznie takiej żmudnej pracy jest dosyć kłopotliwe dla wielu osób.

Usługa usuwania sierści z dywanu jest dodatkową opcją w https://wyprany-dywan.pl , która dokupowana jest do standardowego prania dywanu. Jest polecana dla osób, które mają małe dzieci, raczkujące po mieszkaniu oraz dla osób uczulonych na psy i koty. Chociaż w przebiegu alergii na zwierzęta sama sierść właściwie nie uczula, przenosi się na niej naskórek i ślina, a właściwie białko w nich zawarte, które jest silnym alergenem podrażniającym drogi oddechowe i wywołującym pokrzywkę czy podrażnienie spojówek. Nawet niewielka ilość sierści z resztkami śliny oraz starego naskórka powoduje pogorszenie samopoczucia alergika.

Zazwyczaj domowe odkurzacze usuwają jedynie górną warstwę sierści, podczas gdy w głębi dywanu jest ich więcej. Niektóre odkurzacze w ogóle nie posiadają szczotek do usuwania sierści, które zbierają jej trochę więcej, ale nadal tylko z wierzchniej warstwy.

Profesjonalne czyszczenie pozwala na dogłębne pozbycie się brudu i kurzu, zaś dzięki usłudze usunięcia sierści pozbywamy się alergenów, ale często też po prostu nieestetycznego wyglądu. Usuwanie sierści z dywanu polega na dokładnym i ręcznym wyciąganiu sierści oraz włosów przy pomocy specjalnych zbieraków, dzięki czemu mamy pewność, że dywan zostanie dogłębnie oczyszczony.

Zabrze Gliwice Rybnik Wodzisław Śląski Jastrzębie zdrój Żory Racibórz

Zamów Pranie Dywanu

ORDER FORM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.